O firmie

Historia CRK-Management to źródło naszej dumy i inspiracji. 40 lat dynamicznego rozwoju nie byłoby możliwe, gdyby nie spójna wizja założyciela naszej firmy. CRK-Management Sp. z o.o. Sp. k. wywodzi się z rodzinnego PHP Artur Kniejski, z siedzibą w Oleśnie.

CRK-Management to firma z wieloletnim doświadczeniem. Już od lat 70-tych ubiegłego wieku świadczymy dla naszych Klientów kompleksowe usługi stolarskie, aranżacyjne oraz remontowo-budowlane. Nasze początki to warsztat stolarski istniejący do dnia dzisiejszego, w którym nieustannie realizujemy indywidualne zlecenia na wszelkiego typu prace rzemieślnicze.

Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowana kadra pracownicza oraz zaplecze sprzętowe zapewnia wysoką jakość wykonywanych usług. Doświadczenie w branży pozwala nam na fachowe i indywidualne podejście do każdego stawianego przed Nami zadania. Proponujemy obsługę poczynając od doradztwa, aranżacji, aż do kompletnego wykonania. Zawsze stawiamy na innowacyjność, kreatywność, najnowsze materiały i technologie zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz sztuką budowlaną.

Mając na uwadze wzrastające wymagania projektantów a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz fachowość o czym najlepiej świadczy liczna grupa zadowolonych Kontrachentów.

Przez lata istnienia firmy możemy pochwalić się dziesiątkami zrealizowanych zadań inwestycyjnych w ramach zabudów wielkopowierzchniowych powierzchni handlowych, domów meblowych, hoteli oraz sklepów zarówno zagranicą jak i na terenie Polski. 

Ostatnie lata pracy to intensywny rozwój naszej firmy na rynku krajowym. Już dzisiaj możemy pochwalić się dziesiątkami zrealizowanych zadań inwestycyjnych remontowych i modernizacyjnych w zakresie budów, przebudów i rozbudów obiektów użyteczności publicznej, hoteli, budynków biurowych restauracji, powierzchni handlowych, zakładów opieki zdrowotnej, termomodernizacji, czy praca remontowo-modernizacyjnych.

NASI PARTNERZY