Stolarstwo

HISTORIA

Początki naszej firmy sięgają lat 60-tych, kiedy na rynku powstało duże zapotrzebowanie na usługi stolarskie, głównie w drewnie i materiałach pochodnych. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nowoczesny wystrój wnętrz, po 1990 nasza firma wychodząc naprzeciw swoim klientom zmieniła profil oferowanych usług stosując nowoczesne materiały oraz design. Naszą stolarnie charakteryzuje połączenie wieloletniego doświadczenia, tradycji rzemiosła stolarskiego z nowoczesnym designem.NASZA SPECJALIZACJA

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu nietypowych mebli dopasowanych do indywidualnych wymagań klienta. W naszej ofercie znajdują się meble: kuchenne, meble pokojowe I sypialnie, garderoby, regały, szafy oraz zabudowy wnękowe, meble łazienkowe, meble biurowe, sklepowe, barowe jak i meble do pokoi hotelowych oraz pomieszczeń specjalistycznych (usługowych, np: zakłady fryzjerskie).

Oferujemy projektowanie mebli na wymiar, dopasowanych do wnętrza klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu chętnie służymy radą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując swoje doświadczenie i dobre rady co sprawia że, projektowane przez nas meble do Twojego wnętrza są do wyjątkowe a całe wnętrze staje się harmonijne i przytulne nie tracąc na funkcjonalności i wygodzie.

Do produkcji mebli używamy:

-płyt meblowych
-frontów meblowych lakierowanych, fornirowanych i drewnianych
-blatów – postforming
-blatów kompozytowych (spiek kwarcowy) oraz blatów z naturalnego kamienia
-laminatów
-okuś wiodących producentów takich jak BLUM, Hettich, Haffelle, Wurth.

NASZA OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie państwo:
– atrakcyjną cenę
– meble na wymiar
– meble na specjalne zamówienie
– pomiary
– fachowe doradztwo
– transport, montaż
– kompleksowe budowlane wykończenie wnętrz
– cięcie i oklejanie formatek


Posiadamy szeroką ofertę, nowoczesne urządzenia oraz fachowców dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać meble najwyższej jakości. Meble zostaną dopasowane do Twoich preferencji oraz wymagań.
Jeśli posiadasz zdjęcia mebli które chciałbyś mieć u siebie w domu, chętnie je dla Ciebie stworzymy, dopasujemy do Twoich pomieszczeń oraz spersonalizujemy. Kierując się Twoimi wskazówkami, przygotujemy specjalny zestaw odpowiedniego wyposażenia. Szczególy są dla nas bardzo ważne i to właśnie drobne detale decydują o tym czy meble staną się pięknym i funkcjonalnym dodatkiem do Twojego domu.
Dzięki ofercie różnych rodzajów płyt meblowych, frontów, blatów i okuć stworzymy meble Twoich marzeń.

Odwiedź galerię naszych prac i skontakuj się z nami.